Din strategiska partner

– SharePoint och Office 365 när det är som bäst

Teamet

Andreas Borgstedt

Systemutvecklare

andreas.borgstedt@axalon.se

021-81 41 73

Angelica Bergman

Konsult SharePoint/Office 365

angelica.bergman@axalon.se

021-81 41 86

Daniel Hellström

Konsult SharePoint/Office 365

daniel.hellstrom@axalon.se

021-81 41 85

Evalena Eklund

Kontorschef/Projektledare

evalena.eklund@axalon.se

021-81 41 79

Jens Rybelius

Ansvarig Förvaltning och Support

jens.rybelius@axalon.se

021-81 41 87

Jonas Hyttring

VD/Affärsansvarig

jonas.hyttring@axalon.se

021-81 41 71

Mattias Davidsson

Produktansvarig

mattias.davidsson@axalon.se

021-81 41 72

Mattias Sandberg

Konsult SharePoint/Office 365

mattias.sandberg@axalon.se

021-81 41 75

Max Aldén

Konsult SharePoint/Office 365

max.alden@axalon.se

021-81 41 83

Ola Lövgren

Konsult SharePoint/Office 365

ola.lovgren@axalon.se

021-81 41 74

Tommy Palmaer

Affärsansvarig

tommy.palmaer@axalon.se

021-81 41 81

Är du vår nästa kollega?

Vi är alltid intresserade av kompetenta medarbetare.

Läs mer här »